O nás

Autoškola Zuzka je moderná a spoľahlivá autoškola, ktorá ponúka výcvikové kurzy vodičského oprávnenia skupiny B, B1 a kondičných jázd. Našou prioritou je poskytnúť študentom kvalitné a komplexné vyučovanie, ktoré im umožní získať nielen vodičský preukaz, ale aj dôkladné a bezpečné vedomosti o cestnej premávke. Všetky naše kurzy sú vedené skúseným a odborným inštruktorom Ing. Sencim, ktorý má dlhoročnú prax v obore.

Naša autoškola bola založená v roku 2013, pánom Ing. Sencim, ktorý mal už v tom čase dlhoročné skúsenosti v oblasti vodičského oprávnenia. Svoje znalosti a skúsenosti sa rozhodol spojiť a založiť vlastnú autoškolu s názvom Autoškola Zuzka. Od svojho začiatku sme sa zameriavali najmä na začínajúcich vodičov a pomôcť im tak získať potrebné vedomosti a zručnosti pre bezpečnú jazdu.

Náš pán inštruktor Ing. Senci

Náš pán inštruktor dlhé roky pracoval ako učiteľ na Strednej poľnohospodárskej škole v Leviciach. Mohli ste sa s ním stretnúť pri výučbe predmetov mechanizácie, motorových vozidiel, rastlinnej výroby, ochrany rastlín a pestovanie. Pod rukami mu prešlo stovky študentov a jeho láska k výučbe zotrvala do dnešného dňa. V rámci svojho pôsobenia na Strednej poľnohospodárskej škole v Leviciach bol od roku 1992 inštruktorom aj v školskej autoškole až do roku 2013, kedy sa rozhodol vydať sa vlastnou cestou. Dúfame, že pre Vás hodiny strávené v jeho prítomnosti budú nielen náučné, ale aj inšpiratívne a tešíme sa na všetky Vaše šťastné kilometre.

Vytvorte si webové stránky zdarma!